Polska odpiera Struthersa | Wiadomości, sport, praca

Polska odpiera Struthersa |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie do korespondencji / Michael Sekol Dom Pagano z Polski szuka miejsca do rywalizacji ze Struthersem.

STRUTHERS – Mecz Poland Bulldogs przeciwko Struthers Wildcats był ekscytujący do samego końca, ale Polska zdecydowanie zatrzymała się w dogrywce i w piątkowy wieczór zapewniła sobie zwycięstwo 28:27 nad Wildcats.

Długie przejazdy i zacięta gra charakteryzowały większą część pierwszej połowy obu drużyn.

Jako pierwsi zaatakowali Bulldogs.

Po długiej pierwszej akcji meczu, zakończonej faulem Struthera, Polska objęła piłkę na własnym 47 jardzie.

Bulldogs nie spieszyli się z wejściem na boisko. Polska objęła pierwsze prowadzenie w swojej pierwszej ofensywie, gdy rozgrywający Dom Pagano pobiegłem z 6 jardów przekroczył linię bramkową, podnosząc wynik na 7:0 dla Bulldogs na 4:45 minuty przed końcem pierwszej kwarty.

Pagano przez cały mecz był liderem swojej drużyny. Trener Polski Tom Pavlansky nie był zaskoczony występem swojego rozgrywającego.

„Dom to naprawdę dobry rozgrywający, nie zaskoczył nas dzisiaj” – stwierdził Pawlanski. „Dom, podobnie jak jego koledzy z drużyny, zwłaszcza starsi koledzy z drużyny, są pełni pasji do gry i pełni pasji do siebie nawzajem. Mają dużo pewności siebie.”

Po dwóch bezbramkowych atakach, po jednym dla każdej drużyny, kolejną bramkę zdobyli Wildcats.

Po tym, jak Bulldogs w poprzedniej akcji zdobyli tylko trzy punkty, atakujący Struthersa byli w stanie zdobyć bramkę w jednej akcji. Rozgrywający Jason Dukes podał z 56 jardów do Devina Brahama i na początku drugiej kwarty zremisował na 7:7.

Ważna druga kwarta Brahama jeszcze się nie skończyła.

Podczas pierwszej ofensywnej gry Wildcats po dużym przyziemieniu, wdarli się głęboko na terytorium Bulldogs. Jednak obrona Polski nie ustępowała, zmuszając Struthersa do zajęcia czwartej i krótkiej pozycji na 10 jardach Bulldogs.

READ  Skoki narciarskie: Wisła. Wyniki i relacja z mistrzostw świata. Trening pierwszy i drugi

Struthers miał szczęście, gdy polski liniowy defensywny wskoczył do strefy neutralnej przed snapem, po serii nowych prób oddał Wildcats piłkę na linii 4 jarda Bulldogs.

Wildcats wykorzystali sytuację, gdy Braham wprowadził piłkę do pola punktowego, zwiększając prowadzenie Struthers do 14-7 na 4:35 przed końcem drugiej kwarty.

Braham prowadził swój zespół w przyłożeniach. Główny trener Struthers, John Bayuk, powiedział, że Braham jest liderem zespołu.

„To wyjątkowy zawodnik we wszystkich aspektach gry” powiedział Bayuk. „Zespoły specjalne, atak i obrona”.

Choć pod koniec pierwszej połowy wydawało się, że Wildcats nabiorą tempa, Polska nie była tym zrażona.

Bulldogs zakończyli połowę marszem na odległość 57 jardów i zakończyli podwyżkę po przyziemieniu z odległości 1 jarda autorstwa Pagano, co doprowadziło do remisu na 14-14 po pierwszej połowie.

W trakcie meczu Polska kilkakrotnie traciła przyłożenie, ale potrafiła odrobić straty. Pawlanski uważał, że jego zespół pokazał charakter.

„Nasze dzieci bardzo dobrze radzą sobie z przeciwnościami losu” – stwierdził Pawlanski. „W obliczu przeciwności losu zawsze masz dwie opcje, a nasi chłopcy zdecydowali się trzymać razem, grać mocniej i bronić się nawzajem”.

Druga połowa rozpoczęła się od twardej obrony i poważnych błędów obu drużyn.

W połowie trzeciej kwarty Wildcats nie wykorzystali szansy na zdobycie gola po długiej serii Brahama, po tym jak Polska odrobiła straty po strzale Struthersa.

W następnej rundzie Bulldogs nie radzili sobie dużo lepiej. Polska straciła piłkę i oddała ją Wildcats na własnym 47 jardzie.

Po porażce Polski Struthers był w stanie zwiększyć prowadzenie z powrotem do 21-14 po przyłożeniu Dukesa z 27 jardów na minutę przed końcem trzeciej kwarty.

Bulldogs odpowiedzieli na początku czwartej kwarty, kiedy Cole Fulton podwyższył na 21-21 po przyłożeniu z odległości 2 jardów na 10 minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

READ  Polska odpiera Struthersa | Wiadomości, sport, praca

Struthers ponownie polegał na grze biegowej z Brahamem i Anthonym Carterem, aby poprowadzić swoją ofensywną jednostkę po boisku.

Wildcats dotarli do linii 15 jardów Polski, tracąc prawie siedem minut do czwartej kwarty.

Jednak po raz kolejny Wildcats zmarnowali piłkę, a Bulldogs odzyskali ją na własnej linii 15 jardów.

W pierwszej akcji polskiego ataku Pagano rzucił 32-jardowe podanie do Fultona, dając Bulldogs piłkę na terytorium Struthers.

Bulldogs skierowali piłkę na linię 19 jarda, umożliwiając kopaczowi Jasowi Stefancinowi wykonanie potencjalnie zwycięskiego rzutu do kosza z gry z linii 19 jarda.

Po przerwach dla obu drużyn Stefancin przyjrzał się słupkom bramkowym. Wyglądało na to, że Bulldogs wykonali czysty chwyt i odłożyli piłkę, ale gdy minął regulaminowy czas, kopnięcie poszybowało w lewo.

Obie drużyny przystąpiły do ​​dogrywki przy wyniku 21:21.

Polska rozpoczęła dogrywkę od pierwszej okazji na zdobycie gola z 20 jardów od pola punktowego.

Bulldogs szybko objęli prowadzenie 28-21, gdy Pagano na krótkim ekranie połączył się z Dannym Nittolim.

Braham wykorzystał szansę Wildcats na zdobycie gola przyłożeniem z odległości jednego jarda i było 28-27.

Zamiast próbować zremisować dodatkowym punktem, Wildcats postawili na dwupunktową konwersję i zwycięstwo.

Jednak przy tej próbie kara za falstart odesłała Wildcats z powrotem na linię 9 jardów.

Gdy losy meczu wisiały na włosku, Struthers rzucił piłkę do rezerwowego rozgrywającego Najiera Howarda. Następnie Howard rzucił piłkę do Dukesa znajdującego się obok niego na zapleczu, Dukes pobiegł w lewo i rzucił piłkę w pole punktowe, ale piłka była niekompletna, co dało Bulldogs zwycięstwo 28-27.

„Nasi chłopcy grali dalej, chłopaki Struthersa grali dalej, to był świetny mecz” – stwierdził Pawlanski. „ Czapki z głów przed chłopakami, trenerem Bayukiem i dziećmi. Cóż za wykończenie, cóż za wspaniały mecz piłki nożnej w szkole średniej.”

READ  Profesjonalny rowerzysta jest gejem

Bayuk powiedział, że jego zespół poradzi sobie z porażką i przygotuje się do przyszłotygodniowych play-offów.

„Wiemy, że do końca graliśmy ze świetną drużyną piłkarską” powiedział. „Wiemy, że to pozytywne. Walczyliśmy z dobrą drużyną piłkarską, wpadaliśmy w sytuacje, w których traciliśmy piłkę i nadal potrafiliśmy walczyć do końca. Gra przeciwko takiej drużynie na koniec sezonu po prostu przygotowuje cię do play-offów.