Zabawa
Kontynuacja rozwoju gier Netflix dzięki nowemu roguelike opartemu na Kate
Gigant streamingowy Netflix nadal wkracza do świata gier wideo, w tym nową grę opartą na niedawnym filmie akcji Kate, z udziałem Mary Elizabeth Winstead i Woody’ego Harrelsona.
Kate: Collateral Damage jest opracowywane przez brazylijskie Ludic Studios (Arkane, The Keeper, Wind Runners). Grasz jako Kate, zabójczyni, która chce zemścić się na szefie yakuzy. Gra jest opisana jako „Time-Attack Action Roguelike”, co zostało zainspirowane filmem.
Kate: Collateral Damage pojawia się na Steamie 22 października i pozwala na zdobycie broni i broni do walki wręcz, takiej jak pistolety, pistolety maszynowe, noże i katany w dążeniu do krwawej zemsty. Każda broń w grze ma „ograniczoną amunicję”, więc gracze będą musieli walczyć strategicznie i szukać nowych.
Kate: Collateral Damage ma również oś czasu u góry ekranu, która informuje, ile czasu masz, zanim „radioaktywna trucizna” cię zabije. Zabijanie wrogów spowalnia licznik czasu.
„Strzykawki zdobyte i odblokowane w trakcie rozgrywki mogą w pełni przywrócić oś czasu po użyciu i wydłużyć bieg. Mogą też pasywnie uchronić cię przed śmiertelnym ciosem. Od Ciebie zależy, jak użyjesz tych strzykawek, aby przetrwać ”- czytamy w jednej linii z opisu gry. „Większość wrogów ginie po jednym czy dwóch trafieniach, ale Kate też. Kluczowe znaczenie mają szybkie reagowanie i ustalanie priorytetów zagrożeń.
Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź zwiastun poniżej i Sprawdź pełną stronę Kate: Collateral Damage na Steam.
Na początku tego roku Netflix potwierdził plany wejścia do gier po tym, jak ujawniono, że Mike Verdu, były dyrektor generalny Electronic Arts i Zynga, zatrudnił się do poprowadzenia tego przedsięwzięcia. Firma niedawno wdrożyła ograniczony okres próbny gry w Polsce, a Stranger Things: 1984 i Stranger Things 3: The Game zostały uruchomione w krajowej aplikacji Netflix.
W innych wiadomościach na Netflix, firma niedawno zorganizowała wielkie wydarzenie Tudum – sprawdź kilka historii poniżej.
Typowy awanturnik. Zły odkrywca. Przyjazny myśliciel. Introwertyk.